קורס מנהלי פרויקטים בבניין


קורס מנהלי פרויקטים

קורס ניהול פרויקטים בבנייה מקנה לסטודנטים את הידע והמיומנויות הדרושים לניהול פרויקטים בענף הבניין ולפיקוח עליהם. ניהול פרויקטי בנייה תוך כדי פיקוח נכון, שנשען על ידע תיאורטי ועל ניסיון מעשי בשטח, הוא גורם מכריע בתחום הבנייה שבו נדרשת רמה גבוהה של מקצועיות.
ההתפתחויות הטכנולוגיות התכופות בתחום הבנייה העלו את הביקוש לבעלי מקצוע מיומנים המסוגלים לתכנן פרויקט ולפקח על ביצועו ברמה מקצועית גבוהה. בוגרי הקורס יוצאים לשוק העבודה כשהם מצוידים בידע נרחב בתחום וביכולות ניהול פרויקטים  החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע.

מטרת הקורס

  • להקנות למשתתפים את היסודות הדרושים לארגון וניהול של פרויקטים בבניה.

קהל יעד

קורס ניהול פרויקטים בבנייה מיועד למהנדסים, הנדסאים ומנהלי פרויקטים בתחום הבנייה והנדל"ן. כמו כן הקורס מיועד לכל העוסקים בענף הנדל"ן והתשתיות המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולהתמקצע בתחום הבנייה.

מידע כללי אודות לימודי ניהול פרוייקטים בבנייה

קורס ניהול פרוייקטים בבנייה מאפשר הכשרה מקיפה לכל מי שמעוניין לנהל את הבנייה בשטח, להבין תוכניות בנייה של מהנדסים ולהגיע לשפה משותפת עם כל הגורמים המעורבים בבנייה.
הבנייה בשטח מגיעה אחרי שלבי תכנון וביצוע ארוכים לכן חיוני שהפרוייקט, בין אם מדובר בפרוייקט מגורים או עסקי, ינוהל בידי אנשי מקצוע שידעו לקשר ולתווך בין כל הגורמים ולתת מענה מקצועי.  
ענף הבנייה הוא מבין הרווחים בארץ ולכן העבודה מאוד משתלמת ואף נחוצה. ניהול פרוייקטים כולל בתוכו גם פיקוח, הבנה טכנית וקריאת תוכניות בנייה

נושאי לימוד

קורס ניהול פרויקטים בבנייה מקיף את הנושאים הבאים: מקומו של מנהל הפרויקט בארגון ותפקידיו, ארגון האתר, בנייה חוזרת, הכנת לו"ז ופריסת משאבים, ציוד בנייה, כלכלה הנדסית, תחשיב, מכר, המחשב בשירות מנהל הפרויקט והקבלן ועוד.
כמו כן לומדים המשתתפים בקורס ניתוח פרויקט, תיק פרויקט, בקרת איכות, תקנים ומפרטים טכניים, בטיחות בעבודה, ניהול פיננסי, היבטים משפטיים בעבודתו של מנהל הפרויקט, חוקי בנייה, רישוי ותהליך הרישוי, תיווך נדל"ן, הגורם השיווקי בחברה קבלנית ועוד.

04-601-0588

052-384-4441

050-586-8621

הצטרף לאלפי בוגרינו שהשתלבו במקצועות הניהול:

תפריט נגישות